שמי אביבית בן אסולי, ואני בעלת המשרד ״נדל"ן צפון העיר״. האני מאמין שלי: שקיפות ואמינות לכל אורך הדרך.
המשרד נפתח לפני תשע שנים מתוך רצון לעזור ללקוחות בקניה הכי משמעותית בחיים: קניית דירה ומכירת דירה. זהו תהליך מורכב ומאתגר, המאפשר לי להיות שותפה באחת ההחלטות החשובות שלכם.
תהליך זה דורש מקצועיות רבה, הקשבה, יכולת מו"מ, יצירתיות סבלנות ואורך רוח בכול ההתנהלות, החל מבחירת הנכס המתאים וכלה בחתימה.
ביצעתי מספר רב של עסקאות ולשמחי הן הקונים והן המוכרים הביעו שביעות רצון לאורך כל התהליך.
סוכני הנדל"ן במשרדנו הינם מקצועיים, אמינים, מיומנים וותיקים.
צוות המשרד ואני נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, ללא כל התחייבות בכל נושא הקשור לתחום הנדל"ן. נשמח גם לסייע לכם במכירה / קניה של הדירה שלכם .

נדל״ן צפון העיר - פרופיל

נדל״ן צפון העיר - פרופיל

נדל"ן צפון העיר בבעלות אביבית בן אסולי הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן למגורים בשכונות הצפוניות של תל אביב.
אנו בנדל"ן צפון העיר מבינים כי רכישת/מכירת דירה הינה אחת ההחלטות המשמעותיות בחיים.נשמח לספק לכם ליווי צמוד ומקצועי לאורך כל תהליך הקניה/המכירה, תוך שמירה על קשר אישי הדוק. אנו נדאג שתקבלו מידע מלא ומפורט הן על הנכס והן על הסביבה בה הוא ממוקם עד לסגירת עסקה.
לקוחות המשתמשים בשירותים שלנו לצורך שיווק הנכס מגדילים את סיכויי ההצלחה שלהם בעשרות מונים, כשמן העבר השני של המשוואה אנחנו חוסכים זמן ומאמצים עבור אלה שמחפשים נכס.
אנו מציעים ללקוחותינו שירותים משלימים בהתאמה מלאה לצרכיהם: הערכת נכסים, בדיקת כדאיות המכירה של נכס, ליווי משרד עורכי דין וייעוץ אדריכלי.
נדל"ן צפון העיר מתמחים בשיווק הנכס באמצעות כלי פרסום ומדיה נרחבים למשרדנו מאגר נרחב של דירות המטופלות בבלעדיות ע"י המשרד.

סימונה מור

יועצת נדל

ורדה שחר

יועצת נדל

לקוח יקר, אנא השאר פרטים

רחוב מאוריציו ויטלה 9,כוכב הצפון,תל אביב | טלפון משרד 074-7018888 או 054-4977018
פקס 03-6425097 | מייל avivitnadlan@gmail.com